Розглянемо технічні питання як підключити електрику до дачного або приватного будинку.

Мається на увазі, що всі узгодження, технічні рішення ТУ і необхідні дозволи є. В іншому випадку Вам потрібно вирішити ряд організаційних питань з документами (Якщо є така необхідність, проконсультуємо і допоможемо вирішити).

УВАГА! Всі роботи ми виконуємо з дотриманням правил безпеки, при знятій напрузі харчування і вжиті заходи щодо недопущення його випадкового включення.

Проводити підключення починаємо від стовпа. Варто зауважити, що там може бути плутанина проводів, цілком здатна налякати початківця електрика, але насправді все виявляється дуже просто (тим більше всі наші співробітники навчені, з усіма допусками і необхідною кваліфікацією)

Підключення електрики до дачі або ділянці відбувається за допомогою самоутримних ізольованих проводів (СІП), оскільки в даний час використовуються саме вони.

Електричні дроти, що підходять до стовпа, можна розділити на магістральні (що йдуть від трансформатора, підстанції) і дроти зниження (подають електрику безпосередньо кінцевому споживачеві).

Одні можуть йти через стовп транзитом – прийшли і пішли, якщо, звичайно, кам’яного стовпа не крайній, що залишилися – це дроти зниження.

Провід, що йдуть до дому на Вашій дачі можете підключати до внутрішнього щитку і необхідним споживачам електроенергії.

Монтаж може себе включати:

Будівництво повітряних лінії 0.4 кВ
Монтаж електро-опор і освітлення
Будівництво трансформаторної підстанції
установка КТП
Будівництво кабельної лінії 0,4 кВ
Підключення об’єкта до електромережі
Укладання договорів з компанією енергопостачання

Підключення електрики до будинка від ЛЕП

Підключення електрики до будинка від ЛЕП