Про компанію “Прогрес-Контакт”

Прогрес-Контакт професіонали в підключенні електрики в Києві та Київській області

Прогрес-Контакт – професіонали своєї справи – чому ми?

Маючи великий досвід, електромонтажники компанії Прогрес-Контакт виконують найскладніші електромонтажні та пуско-налагоджувальні роботи, інженери сертифікують об’єкти що дозволяє нашим клієнтам заощадити матеріальні засоби в кілька разів. Якісно виконані роботи на попередніх етапах стають запорукою успіху при здачі об’єкта контролюючим органам, та оформлення документації.

Займаючись питаннями узгодження електропостачання в силу своїх професійних обов’язків, оббиваючи пороги відповідних організацій, де оформляється узгодження документації від отримання ТУ до записки на включення, ми задумалися! Як доводитися клієнтам вперше оформити, узгодження того чи іншого об’єкта, будинки, дачі, офісного центру або торгово-розважального комплексу – не володіючи професійними знаннями. Нескінченне ходіння по кабінетах, втрата часу, і невідомий результат – дратує людей. З кожним роком ергономіка будівель і споруд, збільшується, а відсутність потужностей, як у великих містах так і в мегаполісах веде до тупикової ситуації при отриманні початкової дозвільної документації. Перш ніж приступити до реконструкції будівель, нового будівництва, необхідно з’ясувати головне питання – а чи є в даному районі резервні потужності? Тому питання узгодження електропостачання ставати відправною точкою успішного втілення в життя ваших проектів.

Коллектив Прогрес-Контакт

Звертаючись в Прогрес-Контакт за консультацією з питань узгодження енергозабезпечення Ви не тільки економите час, а й отримуєте оптимальне рішення поставленої Вами задачі.

 

Наша Команда:

Директор Прогрес-Контакт

ДИРЕКТОР ТА ЗАСНОВНИК КОМПАНІЇ

БАНУДЗЬ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ЛОГІСТИКИ

КРАЧА АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ПОСТАЧАННЯ

БАНУДЗЬ МАРИНА ОЛЕГІВНА

 ІНЖЕНЕР ВІДДІЛУ ПРИЄДНАНЬ

САБАДАШ ОЛЕКСІЙ БОРИСОВИЧ

ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР

ПРОШАК АНТОН СЕРГІЙОВИЧ

МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖІВ

ДЕМЧЕНКО ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

“Показово, що практично всі наші клієнти приходять по рекомендаціях. Репутація – ось чим ми дорожимо більше всього. Чому нас вибирають і рекомендують? Насамперед всього, за експертність і відповідальність.

Наші об’єкти, комісії приймають з першого разу. Ми завжди дотримуємось сроків і тримаємо слово. За 14 років роботи в компанії склався дружній колектив професіоналів.

Ми давно один одного знаємо і, що саме головне – ми просто фанати своєї роботи!”

 

Директор та засновник компанії «Прогрес-Контакт»
Банудзь Сергій 

Професійно виконати електропостачання в Києві та Київській області зможуть наші кваліфіковані фахівці.

Для організації енергопостачання вашого об’єкта ми здійснимо:
– розробку та подальше узгодження проекту;
– будівництво зовнішніх, внутрішніх кабельних ліній;
– монтаж, підключення електроустаткування і пристроїв;
– необхідні вимірювання;

Ви можете контролювати кожен процес і бути впевненими в його якісному виконанні. Не втрачайте час на дилетантів – звертайтеся до професіоналів і ви будете впевнені в надійності свого проекту.

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ