Якщо Вам потрібен монтаж КТП, звертайтесь до нас! Все реалізуємо!

Для розподілу та безпечного перетворення електроенергії використовують різновиди комплектних трансформаторних підстанцій. Для ефективної та надійної роботи встановлення даної конструкції має виконуватися відповідно до розробленого порядку та командою професіоналів у сфері електромонтажу.

Початковим етапом встановлення КТП є вибір її типу в залежності від необхідної потужності та місця розміщення. В залежності від кількості ліній електропередачі  розрізняють прохідні, «тупікові» , вузлові та відгалужувальні підстанції. У першому типі підключення здійснюється за допомогою однієї або двох ліній електропередачі. У другому типі до двох паралельних або однієї лінії підключаються по радіальній схемі. Третій тип живиться від декількох ліній і останній тип підключається до ліній, які проходять поруч.

Ще одна характеристика за якою розрізняють комплекторні трансформаторні підстанції – це їх конструкція:

  • ТП внутрішньої установки
  • ТП зовнішньої установки

Для підвищення рівня безпечності трансформаторні підстанції внутрішньої установки, а саме внутрішньоцехові, мають монтуватися якнайближче до споживача електроенергії та якнайдалі від факторів, які можуть пошкодити їх цілісність –великогабаритна техніка і тд. У разі якщо конструкція КТП за розмірами не може бути розміщена повність у приміщенні, в такому випадку може бути здійснено монтаж зовнішньої підстанції. Але для її встановлення необхідно добре вивчити архітектуру будівлі та монтувати КТП із вітряної сторони.

Якщо у підприємства робочі цехи розкидані на великих відстанях один від одного, досить часто бувають перепади температури або наявна велика концентрація агресивних речовин у повітрі, у такому випадку рекомендовано встановлювати трансформаторну підстанцію зовнішнього типу.

Процес встановлення КТП розпочинається із підготовки проектної документації, що розроблена на основі здійснення проектних робіт спеціалістами. Далі здійснюється розчищення території під майданчик, де буде встановлена конструкція. Здійснюють підготовчі роботи, які включають із риття котловану, формування фундаменту та траншей для кабелів, додатково розробляють систему вентиляції та освітлення у приміщенні трансформаторної підстанції.

На етапі монтажу конструкції всі необхідні деталі збираються на місці встановлення відповідно до норм, також монтуються трансформатори, розподільчі та захисні установки, та додаткові елементи передбачені у попередньо розробленій документації.Обов’язково здійснюється монтаж заземлення, щоб нівелювати можливі наслідки аварійних ситуацій на підприємстві. Для цього розраховують параметри системи заземленні, основані на даних про склад ґрунту, його спротив тощо. У даному випадку в якості заземлюючих елементів використовують сталеві стрижні та металеві конструкції, що відповідають вимогам прописаних у нормах.

У будь-якому випадку, незалежно від типу і складності майбутньої комплекторної трансформаторної підстанції, її встановленням має займатись команда кваліфікованих електриків, що мають досвід роботи у цьому напрямку.

Компанія «Прогрес-Контакт» пропонує вам скористатися послугами електромонтажу, які представлені на нашому сайті, та відчути на власному досвіді високий рівень професіоналізму наших спеціалістів.

Установка конденсаторной установки, электромонтаж услуги
Подключение электричества для предприятия
Реконструкция РУ 04 кВ, электромонтажные работы